Навчальна дисципліна «Групова динаміка та комунікації» належить до вибіркових дисциплін, спрямована на формування фахових та особистісних компетенцій, пов'язаних з ефективною побудовою групової роботи і комунікацій в професійному контексті; отриманням практичних навичок застосування методів діагностики і управління груповою динамікою в групових і командних видах професійної взаємодії; формуванням і розвитком комунікативної компетентності для ефективної професійної діяльності.

Пререквізити: Успішне опанування курсу «Групова динаміка та комунікації» передбачає знання та навички з гуманітарної підготовки в обсязі програми середньої школи.

Мета викладання дисципліни – засвоєння теоретичних знань та формування практичних навичок успішної адаптації до нового колективу, вмілого керування своїм часом та стресами, запобігання конфліктним ситуаціям, ефективного вирішення завдань між учасниками команди, усвідомлення своєї ролі у житті, відкриття здатностей до самоконтролю і самокорекції своєї особистості.

Основними завданнями навчальної дисципліни є: вивчення теоретичних та практичних аспектів групової роботи і комунікацій у професійному контексті, методів діагностики і управління груповою динамікою в групових і командних видах професійної взаємодії, питань розвитку особистої відповідальності, складових само мотивації, поняття та складових стрес-менеджменту, лідерства та влади, визначення соціально-психологічних ефектів групової роботи, динаміки розвитку групи і команди, специфіки процесу міжособистісної комунікації, сутності та причин виникнення конфліктів у міжособистісних комунікаціях.


Навчальна дисципліна «Менеджмент проектів» належить до вибіркових дисциплін і спрямована на формування фахових компетенцій у сфері управління проектами шляхом оволодіння системою теоретично-методологічних аспектів та практичних інструментів проектного менеджменту, які забезпечать отримання інтегральної, загальних та професійних компетенцій для обґрунтування, розробки та реалізації інвестиційних проектів. Особлива увага приділяється здобуттю практичних навиків реалізації функцій проектного менеджменту.

Мета дисципліни – надання студентам необхідних теоретичних знань та практичних навичок із методології підготовки, реалізації, способів і засобів залучення ресурсів, а також з управління міжнародними проектами як ефективного інструментарію істотного підвищення результативності управлінських рішень.

Завдання дисципліни це оволодіти сутністю системного підходу до управління міжнародними проєктами та набуття навичок з управління проєктами при ініціації, розробці та реалізації міжнародних проєктів у предметній області міжнародних економічних відносин та міжнародної інформації.

Формувати здатність розв’язувати складні завдання і проблеми у галузі управління або у процесі навчання, що передбачає проведення наукових досліджень та впровадження інновацій та характеризується невизначеністю умов і вимог. Навчити проявляти лідерські навички, управляти командами та здійснювати ефективні бізнес-комунікації, вміти адаптуватись до нових ситуацій, виявляти та вирішувати проблеми, здатність приймати обґрунтовані рішення у міжнародному бізнес-середовищі. Розвинути уміння організовувати діяльність міжнародних корпорацій, управляти міжнародними проектами та міжнародними ланцюгами поставок, розробляти стратегію розвитку ринкового суб’єкта та шляхи її реалізації у глобальному бізнес середовищі.