Опції зарахування

«Кримінологія» — одна з базових освітніх компонент, опанування якого необхідне для виконання на високому рівні молодими спеціалістами завдань правової діяльності. На жаль, злочинність «знаходить собі місце» в усіх напрямах соціальної дійсності, постійно модифікуючись і пристосовуючись до змін, що відбуваються в житті суспільства. Вивчення кримінології спрямоване на досягнення мети формування кваліфікованих фахівців, які здатні забезпечити виконання вимог дотримання високого рівня законності, що вимагають Конституція України, національне законодавство (зокрема, кодекси — КК, ЦК, КПК та ін.), підзаконні нормативно-правові акти. Вивчення цього освітнього компонента базується на положеннях Конституції України, законів і підзаконних актів, а також на практиці профілактичної діяльності у країні і спеціальній літературі, як вітчизняній, так і зарубіжній. Програмою вивчення курсу передбачено лекційні заняття за темами, а також практичні заняття.

 

Пререквізити.  Освітній компонент базується на вивченні таких освітніх компонентів як «Кримінальне право», «Кримінально-виконавче право», «Адміністративне право» «Психологія» та ін.

 

Постреквізити.  Основні положення освітнього компоненту «Кримінологія» мають застосовуватися при вивченні навчальних дисциплін «Віктимологія», «Кримінально-виконавче право», «Запобігання злочинності».

Мета і завдання освітнього компонента. Мета освітнього компонента – навчання здобувачів освіти практичним навичкам здійснення запобігання злочинам, а також оволодіння конкретними способами і прийомами виявлення та усунення причин і умов, що сприяють вчиненню кримінальних правопорушень.

Завдання освітнього компонента: вироблення у здобувачів освіти практичних вмінь та навичок аналізу та оцінки даних про злочинність, прогнозування злочинності та індивідуальної злочинної поведінки, організації та здійснення профілактичної діяльності, використання сучасних методів для реалізації цих завдань.


Самореєстрація (Студент)